Praktyki szkolne

Mimo, że pracowaliśmy  w niepełnym składzie to daliśmy radę przygotować obiad.

Konkurs kolęd i pastorałek

Uczniowie Patrycja  (klasa IIIPb) oraz Tomasz  (klasa IPa) dnia 09.01.2018 roku wzięli udział w „Konkursie kolęd i pastorałek”, który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie. Patrycja za wykonanie utworu „Z kopyta kulig rwie” otrzymała wyróżnienie, natomiast Tomasz znalazł się na podium i zajął III miejsce za zaśpiewanie pastorałki „Skrzypi wóz”.

Urodziny Szymona.

4 stycznia świętowaliśmy 15 urodziny Szymona!
Wszyscy uczestnicy zajęć przygotowali dla Szymona prezent namalowany palcami!
Wspólna zabawa ,słodki poczęstunek sprawiły, że nie tylko Szymon był szczęśliwy:)

Rodzicom Szymona dziękujemy za pyszny poczęstunek:)

Kartki dla Hospicjum

W piątek 8.XII 2017r uczniowie klasy VI a wykonywali kartki świąteczne dla dzieci z Hospicjum. Do wspólnej pracy zaprosili swoje mamy. Wszyscy dzielnie pracowali i wkładali w to dzieło dużo serca. Wycinali elementy dekoracyjne z kolorowych papierów lub składali choinki z serwetek, wstążeczek, aby je ozdobić brokatem lub świecącymi dżetami. Powstały piękne kartki, które na pewno  ucieszą chore dzieci.

Swiąteczny Turniej Siatkówki

Dnia 18 grudnia 2017rodbył Się XIX Świąteczny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora SOSW w Koszalinie. Turniej miał charakter integracyjny i służył lepszemu poznaniu się uczniów z różnych koszalińskich szkół. W tegorocznych zawodach wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr18 , Gimnazjum nr 9, Zespołu Szkół nr 12 , SOSW Warnino oraz uczniowie naszej placówki. Było dużo sportowych emocji , które udzielały się również nauczycielom. Uczestnicy zaprezentowali dobry poziom umiejętności siatkarskich oraz sportową postawę. Zwycięzcą zawodów została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 18, która w finale pokonała Gimnazjum nr 9, a najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Karolina z Sz. P. nr 18. Wspaniałymi kibicami okazali się uczniowie z klasy Pani Małgosi . Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a puchar zwycięskiej drużynie wręczyła Pani Dyrektor SOSW.

Jarmark Bożonarodzeniowy.

Dzieci z gr I i II przedszkolnej wzięły udział w otwarciu przez koszalińskie przedszkolaki Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Staromiejskim. Dzieci wspólnie z prezydentem miasta ubierały  świąteczne drzewka. Do pomocy miały Świętego Mikołaja, który został przyjęty z ogromną radością i uśmiechem. Była wspólna zabawa i słodkie czekoladki .:-)