Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka- zabawy integracyjne grupy I i II

Poznajemy pracę rybaka.

Wykonywanie zawodu rybaka wcale nie jest takie łatwe. Zimno, mokro, deszczowo i czasami po pas w wodzie. Przekonaliśmy się o tym obserwując bezpośrednio ich pracę na morzu oraz goszcząc w Skarbnicy w Chłopach.

Piknik Bądźmy Razem

We wtorek odbył się coroczny piknik „Bądźmy Razem’. Ze względu na reżim sanitarny impreza przebiegała w trzech turach. Uczestników zabawiała para klaunów z zespołu „Kulki”- było dużo śmiechu i zabawy. Następnie wszyscy zajadali się kiełbaskami z grilla oraz pieczonymi ziemniakami wraz z surówkami. Już nie możemy się doczekać następnego roku .

Szanty dla dzieci

„Kaszaloty z Koszalina” zafundowali nam wspaniałą piracką zabawę. Na wstępie Mateusz bardzo dobrze poradził sobie z otwarciem pirackiej skrzyni, która skrywała zabawy przy pirackich piosenkach, okrzyki pirackie, konkursy, morskie opowieści. Bartek poznał tajemnicę gry na diabelskich skrzypcach, a ośmiu śmiałków świetnie poradziło sobie z łowieniem ryb. Była to bardzo trudna konkurencja. Dużym wyzwaniem był też sztorm na morzu, ale na szczęście wszyscy przeżyli. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy z piratami przy żeglarskich okrzykach i piosenkach. Wszyscy uczestnicy zabawy znakomicie przeszli piracki test i na zakończenie byli pasowani na pirata, nawet pani Ania.

Zabawy zostały sfinansowane ze środków akcji „Spełnienie Marzeń”