Górskie Nordic Walking

Dnia 21.04.2012 wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Koszalinie – należący do sekcji Nordic Walking, uczestniczyli w imprezie rekreacyjnej „Górskie Nordic Walking”, organizowanej przez TKKF Koszalin. Beata Woś, Alicja Sufranek, Łukasz Pawłowski, Patryk Zawicki, Paweł Bolszakow, Paweł Hejman i Marta Albert z kijkami i uśmiechem pokonali trasę 5 km – trasę niezwykle malowniczą i piękną, ale i trudną – przebiegającą przez Sanktuarium Maryjne na Górze Chełmskiej. Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy medal, słodycze i napoje. Odbyło się również grillowanie. Najlepszy okazał się Patryk Zawicki w swojej kategorii wiekowej ( 20 – 29 ) – zajął pierwsze miejsce z wynikiem 0:42:52. Pierwsze miejsce zajął również Paweł Bolszakow – kat. wiekowa 17-19 z wynikiem 0:52:54. Wśród dziewcząt – Beata Woś w kat. wiekowej 17- 19 z wynikiem 0:57:38.
Opiekunowie: Eliza Iwanowska, Elżbieta Rychel, Anna Strukiel i nauczyciele W-F z SOSW.