Dzień Logopedy

Dnia 06.03.2019 r. w naszej szkole odbyła się impreza związana z obchodami „Europejskiego Dnia Logopedy”. Logopedzi naszej szkoły, w Sali gimnastycznej przygotowali dla uczniów cztery stanowiska dotyczące następujących bloków tematycznych:
1. ćwiczenia i zabawy oddechowe – „Raz, dwa, trzy…. dmuchamy”
2. ćwiczenia z zakresu motoryki małej – „Sprytne ręce”
3. ćwiczenia związane z usprawnianiem motoryki artykulacyjnej – „ Gimnastyka buzi i języka”
4. ćwiczenia i zabawy słuchowe – „ Sprawne ucho”
Załączone poniżej zdjęcia pokazują, iż spotkanie przyniosło pożądane efekty. Naszym
uczniom towarzyszy uśmiech i dobre samopoczucie, co dla nas logopedów jest motywacją do dalszej, efektywnej pracy. Dziękujemy wszystkim za serdeczną, miłą atmosferę i zaangażowanie podczas tegorocznej uroczystości.