Zajęcia wiklinowe.

W naszym Ośrodku rozpoczęły się zajęcia pozalekcyjne z wykorzystaniem wikliny. Uczniowie ochoczo zabrali się do pracy, doskonaląc umiejętności zdobyte w poprzednim roku szkolnym (Kuba i Dawid). Nowi uczestnicy (Hubert i Emanuel) poznali materiał jakim jest wiklina i z zainteresowaniem rozpoczęli tworzenie swoich koszy. Czekamy na efekty końcowe.

Warsztaty w bibliotece.

Uczniowie klasy IIPA oraz IIPD wraz ze swoimi wychowawczyniami ponownie w tym roku szkolnym odwiedzili Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Wszyscy wzięli udział w warsztatach fotograficznych, podczas których wysłuchali audiobooka, wykonali wspólny plakat oraz zrobili sobie mnóstwo zdjęć.  Na zakończenie uczniowie obejrzeli wystawę obrazów. Każdy wybrał swojego faworyta wśród nich. Nie możemy doczekać się następnego spotkania!

Integracja.

Dziś rozpoczęły się cykliczne spotkania w ramach integracji najmłodszych wychowanków z grup wychowawczych z dziećmi z Przedszkola nr3. Pani Monika wraz z dziećmi bardzo miło nas przywitały i zaprosiły do zabawy.  Już nie możemy doczekać się następnych spotkań.