Świąteczny Turniej Siatkówki

Świąteczny Turniej Siatkówki o puchar Dyrektora naszej placówki  odbył się 20 grudnia 2011 roku. Celem tej odbywającej się już od 12 lat imprezy jest zachęcenie naszych dzieci do aktywności, rozwijanie ich sprawności oraz integracja uczniów różnych koszalińskich szkół.
W tegorocznych zawodach wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 7 i 18, Zespołu Szkół nr 12, Gimnazjum nr 5 i 6 oraz uczniowie naszej placówki. Rywalizacje toczyły się w dwóch grupach.
W grupie dzieci młodszych wygrała drużyna SP nr 18. W grupie starszej zwyciężyli uczniowie z naszej szkoły. Najlepszym zawodnikiem turnieju zostali Alicja Sufranek i Krzysztof Zieliński.
Turniej przebiegał w radosnej świątecznej atmosferze. W zawodach nie było przegranych, wszystkie dzieci otrzymały nagrody.

Jasełka

Józef w trampkach, szef aniołów w bondowskim kapeluszu, pasterze w okularach przeciwsłonecznych, Herod w koronie z Burger King, czytający kolorowe czasopismo. Nawet Jagna w łowickiej chuście!

W ten nietypowy sposób nasi podopieczni przedstawili historię narodzenia Pańskiego. W przygotowanie „Jasełek” zaangażowali się zarówno ci najmłodsi aktorzy – przedszkolaki, jak i starsi – uczniowie i członkowie grona pedagogicznego.

Przedstawienie nie przypominało typowych bożonarodzeniowych spektakli.

W tradycyjne treści wplecione zostały bowiem elementy nowoczesności. W ten sposób każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a towarzyszący humor zagwarantował dobrą zabawę i mile spędzony świąteczny czas.