Szkolna wigilia

Przedświąteczne spotkanie – grupy r-w

15 GRUDNIA ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE W GRUPACH REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZYCH.  DEKOROWALIŚMY ANIOŁKI,BYŁY PREZENTY I SMACZNY POCZĘSTUNEK. TO BYŁO WYJĄTKOWE SPOTKANIE PONIEWAŻ TO BYŁ DZIEŃ POŻEGNANIA Z ANIĄ KOBER,KTÓRA UKOŃCZYŁA EDUKACJĘ W NASZEJ PLACÓWCE.  ZA 17 LAT WSPÓŁPRACY I ZAANGAŻOWANIA W ŻYCIE NASZEJ SZKOŁY DZIĘKUJEMY MAMIE ANI ORAZ ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
WYCHOWAWCA:JOLANTA DRELISZAK

W oczekiwaniu na Święta

Spotkanie z pracownikiem Sanepidu

Spotkanie z pracownikiem „Sanepidu”

            W dniu 11.XII.2015r odbyło się spotkanie z pracownikiem Sanepidu.Uczniowie klas gimnazjalnych i przysposabiających do pracy przypomnieli sobie, w jaki sposób należy postępować, by uniknąć grypy i innych infekcji w okresie jesienno-zimowym. Wiedzą jak duże znaczenie dla zdrowia ma wzmacnianie odporności organizmu poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia i przestrzegania podstawowych zasad higieny w życiu codziennym.            Natomiast dzieci przedszkolne i uczniowie klas I-VI dowiedzieli się , że o higienę należy dbać codziennie i w jaki sposób to robić. Dowiedzieli się , co to znaczy „zdrowy tryb życia”. Zostali przekonani, że higieniczny tryb życia wpływa na ich zdrowie.

Spotkanie zorganizowali opiekunowie Koła PCK.

Przedświąteczne spotkanie

11 grudnia na uroczystym spotkaniu gościliśmy bliskich naszych wychowanków. Przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek nasi goście wspólnie z dziećmi ozdabiali piernikowe bombki, kosztowali słodkich pyszności, pozowali do pamiątkowych fotografii. Na spotkaniu powstało wspólne dzieło – piękny, kolorowy łańcuch, który okazał się na tyle długi, że kilkakrotnie okala naszą choinkę! Atmosfera kameralnego spotkania była na tyle podniosła, by uświadomić nam, że święta tuż, tuż…
Wszystkim przemiłym mamom, tatusiom, babciom i ciociom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, serdecznie dziękujemy!

Świąteczne spotkanie w KSM Przylesie

Tradycyjnie już, jak co roku w grudniowe popołudnie dzieci z grup wychowawczych uczestniczyły w przedświątecznym spotkaniu w Ksm „Przylesie”. Przemiłe Panie z zaprzyjaźnionego klubu jak zwykle czekały na nas z serdecznym powitaniem i nowymi wyzwaniami. Tym razem oprócz słodkiego poczęstunku czekały na nas okazałe, piernikowe bombki. Zadaniem dzieci było ozdobienie bombek według własnych fantazji. Wyobraźnia dzieci jest bardzo bogata więc wszystkie bombki były…bombowe!
Nie zabrakło pamiątkowych fotografii, krótkich występów artystycznych naszych dzieci, a także wielu ciepłych słów, które przyjmowaliśmy z wielką dumą! Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz stworzenie cudownej, świątecznej atmosfery. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!