Najładniejsze zakładki

Rozstrzygnięto szkolny konkurs na „ Najładniejszą zakładkę do książki”. Zwycięzcami zostali ex aequo Ania Gredziuk (kl. II A) i Artur Pieróg (kl. III PA). Ogólnie na konkurs wpłynęły 34 prace wykonane ciekawymi technikami m. in. wyszywane, wyklejane i malowane z wykorzystaniem różnych materiałów np. filcu, tektury falistej, cekinów oraz sznurka. Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono, a ich prace zostały wyeksponowane na tablicy. Mamy nadzieję, że piękne, kolorowe zakładki będą dla naszych uczniów dobrą motywacją do częstego kontaktu z książkami.

11 urodziny Kacperka

Masy dobrej zabawy

Ania

Ania jest uczennicą naszego gimnazjum. Nie może jednak uczestniczyć w zajęciach w ośrodku, dlatego lekcje prowadzone są u Ani w domu. Zobaczcie jak sobie radzi! 🙂

Sportowa sobota

W dniu 20.02.2015r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla chętnych uczniów naszej placówki wyjście na lodowisko ,, Alaska’’. W zajęciach uczestniczyli także rodzice i rodzeństwo naszych wychowanków. Część  dzieci  doskonaliła jazdę na łyżwach, inni stawiali pierwsze łyżwiarskie kroki. Nie obyło się bez upadków. Czas spędzony na lodowisku sprzyjał hartowaniu organizmu  oraz  utrwalał nawyk aktywności ruchowej w czasie wolnym. Zajęcia dostarczyły uczestnikom wiele radości. Na zakończenie podziękowaliśmy gospodarzom obiektu za darmowe wypożyczenie łyżew.

Niebieski jak ………………