Świąteczny Turniej Siatkówki

XVIII Świąteczny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora SOSW odbył się 14 grudnia 2016 roku. Turniej miał charakter integracyjny i służył lepszemu poznawaniu się uczniów z różnych koszalińskich szkół. W tegorocznych zawodach wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 18, Gimnazjum nr 9, Zespołu Szkół nr 12, Specjalnego   Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warninie  oraz uczniów naszej szkoły.
Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Drużyny zaprezentowały dobry poziom umiejętności siatkarskich, a gra dostarczała wiele sportowych emocji . W grupie dzieci starszych zwyciężyły dziewczęta z Gimnazjum nr 9. W grupie dzieci młodszych Puchar Dyrektora SOSW wywalczyła drużyna naszego Ośrodka. Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali: Kasia uczennica naszej szkoły  oraz  Przemek z Warnina.
W zawodach nie było przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Turniej odbył się w radosnej świątecznej atmosferze.             W.Kuźnicki

Świąteczne (prawie) rogaliki – klasa III

Wypiekając rogaliki nieco odbiegamy od świątecznych obyczajów – ale wyszły za to rewelacyjnie fajne i dobre.

W świątecznym nastroju.

Maluchy z naszego przedszkola zdradziły nam, o czym marzą na te święta. Są wśród nich życzenia zabawne, tradycyjne, ale też wzruszające.Najważniejsze, żeby i te – i wszystkie,których pragniemy w głębi serca -spełniły się. Tego, i wszystkiego co najlepsze, wszystkim naszym Przyjaciołom życzą Nauczyciele i przedszkolaki.

Zapraszamy na świąteczne zakupy.

W naszej szkole trwa kiermasz świąteczny. Rodzice, pracownicy placówki, a także sami uczniowie mają okazje zaopatrzyć się w oryginalne ozdoby świąteczne wykonane różnorodnymi technikami.  Obsługą kiermaszu zajęli się uczniowie klasy II PC przy wsparciu kolegów z klas gimnazjalnych.

Spotkanie z poetką.

Miłą, przedświąteczną atmosferę panującą w naszej szkole wzbogaciło spotkanie z panią Lidią Nowosad – koszalińską poetką piszącą wiersze dla dzieci i dorosłych. Pani Lidia przeczytała naszym uczniom swoje utwory o różnorodnej tematyce. Były to zarówno przyrodnicze rymowanki, wiersze o naszym mieście Koszalinie, wiersze o miłości, a także o zbliżających się świętach. Bardzo dziękujemy pani Lidii za to niecodzienne spotkanie z poezją.

Mikołaj ? ? ?

Czyżby to Mikołaj w czerwonym kubraczku z pomocnikiem Aniołkiem szukał miejsca pod choinką na prezenty dla nas ????