Urodziny Bartka

W przygotowaniach do urodzin Bartka brała udział cała klasa. Łukasz, Zuzia, Gabrysia i Sara rysowali postać  Bartka. Dzieci przygotowały odświętne nakrycie stołu, Bartek owocową sałatkę a mama Bartka czekoladowy tort. Wszyscy razem liczyliśmy stawiane na torcie świeczki, które Bartek zdmuchnął.    A   potem to już były zabawy……………z balonami, trąbkami i ulubionym starym niedźwiedziem.                                                      Bartku wszystkiego najlepszego., 100 lat !

Dzień Flagi

Zajęcia plastyczne 1 i 7 grupa wychowawcza- „Jestem patriotą” (E. Iwanowska i S. Zyguła)

Targi zawodoznawcze

Przyszli leśnicy, przyszli marynarze, przyszli hotelarze, pielęgniarki i wojskowi, przyszli rolnicy i informatycy – wszyscy spotkaliśmy się na kolejnych Targach Zawodoznawczych. Każdy z nas „chwalił” się swoją szkołą, bo każdy z nas chodzi do najlepszej szkoły na świecie.  Zgodnie ze słowami naszej  szkolnej piosenki „W naszej szkole fajnie jest, fajnie jest, w naszej szkole miło jest,  na Rzecznej 5”.

Praktyki ogrodnicze

 Pamietajcie o ogrodzie, ogrodzie edukacyjnym blisko Koszalina, we Włokach. Spacerując po nim zobaczcie jakie efekty przyniosła nasza praca – grabienia i pielenia – praca wykonana podczas zajęć praktycznych przez uczniów ze szkoły przysposabiajacej do pracy w SOSW w Koszalinie.

Rajd Młodzieży

W dniu 8.04.2017 SKKT „Wędrowniczki ” razem z p. Kasią i p. Elizą uczestniczyły w XXVII Rajdzie Młodzieży – Wiosna 2017. Trasa liczyła 13 km. Zwiedzilismy Muzeum Obrony Przeciwlotniczej i wystawę plenerową. Nastepnie marszem pokonalismy szlaki piesze na Górze Chełmskiej- trochę tych górek było. Wrocilismy zmęczeni,ale zadowoleni. Do zobaczenia na kolejnym Rajdzie.

Dni Otwarte Szkoły

To były bardzo świąteczne XXI Dni Otwartych Drzwi , ponieważ tworzyliśmy w czasie ich trwania ozdoby na zbliżające się święta. W tym roku pomagali nam studenci z Koszalińskiej Politechniki ,którzy zwiedzali naszą placówkę  i uczestniczyli w zajęciach w klasach. Na popołudniowych warsztatach z Rodzicami wykonywaliśmy  wiosenno-świąteczne ozdoby do swoich domów.Było kolorowo … i wesoło. W klasie III przysposabiającej do pracy spotkali się Rodzice uczniów ,którzy niedługo kończą naszą szkołę.