Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku w grupach r-w

W rodzinnej atmosferze, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w grupach rewalidacyjno-wychowawczych. W obecności zgromadzonych gości ,pani Dyrektor A.Stępniak wręczyła szczególne podziękowania dla Państwa Ciołek oraz ich przyjaciół ,którzy wyremontowali świetlicę zajęć R-W. Na pamiątkę roku szkolnego 2016/2017 dla wszystkich uczestników grup rewalidacyjno-wychowawczych przygotowane zostały dyplomy i prezenty.
Za wspólną pracę rodzicom i pracownikom jeszcze raz dziękujemy!

Życzymy bezpiecznych,udanych wakacji i szczęśliwego powrotu w nowym roku szkolnym:)

Miting LA w Szczecinie

W dniu 14.06.2017 ponad 170 podopiecznych zachodniopomorskich ośrodków i szkół specjalnych rywalizowało podczas VII Mityngu LA Olimpiad Specjalnych  w Szczecinie. Klub „Rzeka” Koszalin działający przy SOSW  reprezentowany był przez 16 osób. Wspaniałe biegi, skoki, rzuty piłeczką palantową i pchnięcia kulą spowodowały, że do domów wróciliśmy z mnóstwem medali i rekordów życiowych. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za walkę, przezwyciężenie własnych słabości, za emocje i uśmiechy.

Zakończenie roku szkolnego

Urodziny Łukasza

Po kolei składaliśmy życzenia i ściskaliśmy Łukasza. Na czekoladowym torcie zapłonęło 14 świeczek i fontann gwiazd. Głośno śpiewaliśmy dla Łukasza „100 lat”. A po smacznym torcie najważniejsza była zabawa i nasz ulubiony „Stary niedźwiedź”. Specjalnym prezentem dla Łukasza była piosenka Michała Szpaka „Color of love” śpiewana przez Bartka. Razem śpiewaliśmy refren: „O o o o, tell me black or white, what color is your life”. Wszystkim było bardzo miło.

Rajd rowerowy

W dniu 10.06.2017r.(sobota)nasi uczniowie uczestniczyli w rajdzie rowerowym na trasie Manowo- Szczekęcino. Po zbiórce wyruszyliśmy autobusem do miejscowości Manowo ,a  stamtąd już rowerami trasę 12 kilometrów zdani wyłącznie na własne siły. Na trasie zaplanowanych było kilka przestojów: spotkanie z panem leśniczym i strażą leśną , małe przerwy na posiłek i oczekiwane przez wszystkich leśne zabawy . Każdy z uczestników otrzymał medal za wytrwałość i dobry humor, który nie opuszczał nas nawet podczas przelotnych opadów deszczu.                               Najmłodszym uczestnikiem był Michał z przedszkola a najweselszym…………chyba Konrad uśmiechający się do każdego.

Głównym   organizatorem był Waldemar Kuźnicki.