Dzień Babci i Dziadka

Coroczne spotkanie z okazji święta Babci i Dziadka w grupach wychowawczych odbyło się przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji słodkiego poczęstunku składamy rodzicom Pauliny Chowaniec, babci Kasi Ilskiej oraz mamie Damiana Plichty.

Energetyczny karnawał

Po raz kolejny  dla naszych uczniów odbyła się zabawa karnawałowa. Na balu grał zaprzyjaźniony zespół muzyczny.Dużą niespodzianką były paczki pełne słodyczy, których fundatorem było MZK Koszalin. Zaproszone  energetyczne zawodniczki ENERGA AZS bawiły się razem z nami. Dziekujemy 🙂

Lodowisko na wesoło.

W dniu 3 lutego 2018 r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla chetnych naszej szkoły wyjscie na lodowisko. Akcja związana była z programem „Wybierz Sport”, który nauczyciele konsekwentnie realizują od kilku lat. Dla naszych podopiecznych było to kolejne przedsięwzięcie, gdzie czas wolny od nauki mogli spędzić na sportowo. Zainteresowanych nauką i doskonaleniem jazdy na łyżwach bylo 11 osób. Ci, ktorzy pierwszy raz założyli łyżwy – mogli liczyć na fachową pomoc nauczycieli. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Niegroźne upadki nikogo nie zniechęcały. Wszyscy wyrazili chęć uczestnictwa w takiej formie kolejny raz.