Zakończenie roku.

W grupach rewalidacyjno-wychowawczych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Za piękne słowa, wspaniałą atmosferę serdecznie dziękujemy rodzicom. Życzymy spokojnych, słonecznych wakacji .
Za piękny czas razem z całego serca dziękuję. Jolanta Dreliszak

Zakończenie roku szkolnego

Kwiaty,łzy,dyplomy i wzajemne podziękowania oraz słodkości – tak wyglądało zakończenie roku szkolnego klas gimnazjalnych oraz przysposabiających do pracy.

Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

W dniach 9-12.o6.2018 w Katowicach odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Udział wzięło 1000 zawodników z 18 regionów, w 11 dyscyplinach sportowych (LA, piłka nożna, badminton, bowling, bocce, golf, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, trójbój siłowy i kolarstwo).
Ceremonia otwarcia odbyła się w katowickim Spodku.  Na stadionie śląskim startowały Beata W.- zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą,a w biegu na 200 m zajęła 4 miejsce; Karolina S. – 5 na 200m i na 800m oraz złota medalistka w biegu sztafetowym 4*400m. Na hali AWF swoje umiejętności w tenisie stołowym prezentowała Teresa M., która w swojej grupie sprawnościowej nie miała sobie równych i zajęła 1 miejsce. Nadmienić trzeba iż Teresa została wylosowana jako 2 rezerwowa na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych do Abu Dabi.  Opiekunem dziewczyn z Koszalina była pani Agnieszka J.W.               Gratulujemy !!!

Rowerowy rajd nad morze.

Dnia 16 czerwca 2018 r., w ramach realizacji programu „Wybierz Sport”, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali integracyjny rajd rowerowy na trasie Koszalin – Mielno – Koszalin. W rajdzie wzięło udział 19 osób, w tym 4 rodziców. Do przejechania mieliśmy 30 kilometrów – łatwo nie było. Do Mielna dojechaliśmy po 2 godzinach jazdy, w Mielnie plażowaliśmy oraz zjedliśmy gofry z truskawkami. W drodze powrotnej Igor „złapał gumę”, ale daliśmy radę. Do Koszalina dotarliśmy zmęczeni, ale zadowoleni. Gratulacje dla wszystkich uczestników rajdu.

Piknik Rodzinny

W czwartek 7 czerwca 2018 r. spotkaliśmy się tradycyjnie jak co roku na
Festynie „Bądźmy Razem”. Nasza impreza jest już pełnoletnia ! Bawiliśmy się
świetnie, słonko świeciło, humory dopisywały, Goście nie zawiedli, a Zespół
„Marianna i jej Cyganie” gromko nam przygrywał. Były zabawy na dmuchanej
zjeżdżalni, robiliśmy kolorowe bańki mydlane i kolorowe fryzury. Powodzeniem
cieszył się jak zwykle konkurs KARAOKE. Szkoda, że na następny festyn musimy
czekać cały rok .

Krokodylek manipulacyjny