Mistrzostwa Ośrodka

W dniu 27.03.2019 r. odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Ośrodka w Tenisie Stołowym.
Zawodnicy podzieleni byli  na cztery grupy. Spotkanie dostarczyło uczestnikom oraz kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Atmosfera podczas rywalizacji była tak przyjazna, że wszyscy uczestnicy mogli poczuć się wygranymi. Na zwycięzców czekały puchary i dyplomy a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkości aby miło wspominać spędzony razem czas i uzupełnić utracone zapasy energii.
W turnieju wzięło udział 54 zawodników.

Jajo…kura…

„Jajo, kura” – taki temat nosiły warsztaty zorganizowane w naszej klasie.Czy kogut i kura to dobrana para? Kto jeszcze znosi jajka? Kurnik to mieszkanie tylko dla kur? Tego dowiedzieliśmy się właśnie w trakcie zajęć.

Integracyjne warsztaty

Już niedługo Święta Wielkanocne czas na zrobienie kartek wielkanocnych. Jak co roku spotykamy się w przyjaznych progach siedziby oddziału ZNP w Koszalinie.             W warsztatach integracyjnych uczestniczyli uczniowie Integracyjnej Szkoły Podstawowej i naszego ośrodka .Powstały piękne kartki i ozdoby świąteczne .Dziękujemy za miłą atmosferę.

Przeciwdziałanie przemocy i agresji

 W dniu 26.III.2019r odbyło się spotkanie z policjantką  działu prewencji na temat przeciwdziałania przemocy i agresji. Pani policjantka  wyjaśniła , co to jest przemoc, jakie są rodzaje  i czym przejawia się przemoc. Przedstawiła, jakie mogą być konsekwencje bójek, kradzieży, wyłudzeń. Wyjaśniła, że każdy odpowiada za siebie, a za czyny karalne w kodeksie  przewidziane są  kary. Najlepszym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii jest uprawianie sportu.

Dni otwarte szkół

Wizyta w schronisku

Mija już 11 lat naszej współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych
Zwierząt w Koszalinie. W ramach tej współpracy jak co roku
zorganizowaliśmy w naszej placówce akcję pomocy podopiecznym
schroniska „Leśny Zakątek”. W dniu 26 marca dzieci i młodzież
naszej szkoły odwiedzili schronisko z zebranymi darami. W
schronisku jak zawsze mieliśmy okazję do odwiedzin psów i kotów
tam przybywających. Dzięki Wam zebraliśmy rekordową ilość karmy
i akcesoriów dla zwierząt. Wszystkim, którzy zachcieli wesprzeć
naszą akcję serdecznie dziękujemy.