Urodziny Oli i Łukasza

 Swoje 16 urodziny świętowali Ola z klasy VI a i Łukasz z klasy VI b. Młodzi jubilaci otrzymali dużo serdecznych życzeń i uścisków od swoich koleżanek i kolegów. Po  smacznym poczęstunku jubilaci otrzymali z dedykacją specjalne piosenki disco polo. Razem z Olą i Łukaszem tańczyli wszyscy goście. To była dla wszystkich, a zwłaszcza dla Oli i Łukasza przyjemna i miła uroczystość. Życzymy wszystkiego najlepszego. 100 lat !!!

18 urodziny Ani

 Aniu! 100 lat w Twoje urodziny, zdrowia i radości Ci życzymy, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią Twoje marzenia. Wszystkiego co najlepsze od koleżanek i kolegów z klas szóstych.

Kocia kawiarnia

W urokliwym miejscu chłopcy z IV grupy wychowawczej uroczyście pożegnali rok szkolny. Wyjście do kawiarni Koci Miętka doszło do skutku dzięki mamie Konrada, Pani Irenie Dobosz, która zafundowała dzieciom słodki poczęstunek.
W imieniu własnym, a także dzieci serdecznie dziękujemy za pomysł i finansowe wsparcie.

Bezpieczne wakacje

 Tradycyjnie w ostatnich dniach roku szkolnego przypominamy sobie zasady bezpiecznego sposobu spędzania czasu wolnego. Pan Mirek ze Straży Miejskiej opowiadał o czym należy pamietać, by czas wakacji był dla nas wspaniałym wypoczynkiem, by wszyscy uczniowie w radosnym nastroju mogli korzystać ze słońca, kąpieli wodnych, pobytu na wsi i w lesie.Życzył udanych wakacji i zapewniał, jeśli będziemy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i stosować się do nich, wszyscy będą szczęśliwi i wypoczęci i z radościa wrócą do szkoły.

Zakończenie roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej.

W dniu 13.czerwca uczniowie klas IIIa, VI a, VI b oraz VII c zakonczyli zajęcia z biblioterapii.Odbyło się sympatyczne spotkanie ze słodkim poczęstunkiem. Panie bibliotekarki w posumowaniu całorocznej pracy dziękowały uczniom za zaangażowanie i aktywny udział w zajeciach. A uczniowie dziękowali za ciekawe zajęcia i atrakcyjne formy przekazywania literatury dziecięcej. Na zakończenie wręczyli wszystkim paniom własnoręcznie wykonane upominki.

 

Dzień Dziecka w Rodzinnym Parku Rozrywki „Pomerania”

Wyjazd do Parku „Pomerania” dostarczył dzieciom wielu wspaniałych doznan i przeżyć.Choć było bardzo gorąco, wszyscy chętnie korzystali z dostępnych atrakcji, jak zamki dmuchane, gąsiennica dmuchana, różnego radzaju karuzele. Wielkim zainteresowaniem cieszył się autodrom, gdzie mali  i duzi mogli sprawdzić swoje umiejętności kierowcy rajdowego.Do odważnych , a było ich wielu, należała jazda”Dromaderem”.- w górę i w dół,szybko i wolno,w przód i w tył z przechyłem na boki.Ale najwięcej emocji wzbudziła karuzela-młot. Wysoko pod niebem bujało we wszystkie możliwe strony.Na długo zostanie to w naszej pamięci.Wycieczka została sfinansowana z funduszy akcji „Spełnienie Marzeń”