Wędrowniczki

W dniu 22 czerwca 2022 SKKT „Wędrowniczki” zorganizowało Rajd z okazji rozpoczęcia wakacji. Rajd odbył się ulicami Koszalina oraz ścieżkami leśnymi na Górę Chełmską. Na zakończenie rajdu czekało na nas ognisko, pieczone kiełbaski oraz konkursy i zagadki. Pogoda i nasze nastroje dopisały.Szczęśliwi wróciliśmy do Placówki,czując w nogach kilku kilometrową trasę.Dziękujemy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” za ufundowanie poczęstunku dla uczestników rajdu.

Urodziny Norberta.

W środę świętowaliśmy 17 urodziny naszego kolegi z klasy IIPA Norberta. Norbert wspólnie z mamą przygotował dla nas słodki poczęstunek. Dla naszego solenizanta, w tym szczególnym dniu jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! 

Dzień Rodzica.

Z okazji Dnia Rodzica – Dzień Mamy i Dzień Taty – w grupach wychowawczych odbyły się warsztatowe zajęcia plastyczne z wykorzystaniem tworzyw naturalnych. Obecni rodzice wraz z dziećmi wykonali różne kompozycje dekoracyjne do mieszkań czy ogrodów według własnej wyobraźni. Rodzice wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, oraz w miłej i pełnej dobrego humoru atmosferze aktywnie spędzili czas w naszym Ośrodku.