Powspominajmy

W dniach 4 – 7.07.2022 zawodnicy naszego klubu „Rzeka” Koszalin wzięli udział w XII Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w Kielcach. Paweł zajął 1 miejsce w biegu na 400, 3 w biegu na 100m. Kacper M-K zajął 3 miejsce w biegu na 100m i 4 na 400m.Daniel M. byl 4 na 100 m oraz w pchnięciu kulą. Kuba L. 4 na 100m i 5 w pchnięciu kula, Kacper C. 4 na 100m i 5 w pchnięciu kula oraz 4 w sztafecie 4×100 m. W nowej dla naszego klubu dyscyplinie sportowej- badmintonie – pierwsze szlaki przetarł Kacper C. Zajmując 6 miejsce. Dodatkowo Pawła został reprezentantem kraju w mistrzostwach świata w Berlinie. BRAWA !!!

Wycieczka do Dobrzycy.

21 września odbyła się wycieczka do Dobrzycy, której uczestnikami byli uczniowie naszej szkoły. Miejscowość leżąca nieopodal Koszalina jest od wielu lat atrakcją turystyczną ze względu na mieszczące się tam ogrody tematyczne oraz największy w Polsce labirynt ogrodowy. Celem wyjazdu było poznanie nowych gatunków roślin oraz zapoznanie ze stylami architektonicznymi krajobrazów. Zwiedziliśmy ogrody tematyczne, m.in. ogród japoński, francuski, świerkowy, ogród cienia, żółto – błękitny i wiele innych. Wszyscy mamy nadzieję, że jeszcze raz odwiedzimy to magiczne miejsce w niedługim czasie. #laboratoriaprzyszlosci

Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne.

Uczniowie klasy VIa oraz IIPD wzięli udział w XX Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatach Artystycznych w Łazach pod hasłem „20 lat… Sukces drobnych wysiłków powtarzanych rok po roku”. Podczas warsztatów prowadzonych przez pasjonatów z różnych dziedzin,  uczestnicy rozwijali swoje twórcze możliwości, poszerzyli wiedzę na temat różnych technik artystycznych, które na pewno uatrakcyjnią ich pracę na lekcjach.

Zajęcia biblioteczne.

Uczniowie klasy IIPA oraz IIPD spotkali się dzisiaj z Paniami prowadzącymi zajęcia biblioteczne, podczas którego również słuchali nastrojowej muzyki. Było trochę wspomnień i dostaliśmy zaproszenie na ponowne odwiedziny w fonotece. Bardzo dziękujemy! Na zakończenie wszyscy jednogłośnie postanowili zrobić sobie chwile wypoczynku na placu zabaw.