Warsztaty w bibliotece.

Uczniowie klasy IIPA oraz IIPD wraz ze swoimi wychowawczyniami ponownie w tym roku szkolnym odwiedzili Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Wszyscy wzięli udział w warsztatach fotograficznych, podczas których wysłuchali audiobooka, wykonali wspólny plakat oraz zrobili sobie mnóstwo zdjęć.  Na zakończenie uczniowie obejrzeli wystawę obrazów. Każdy wybrał swojego faworyta wśród nich. Nie możemy doczekać się następnego spotkania!

Integracja.

Dziś rozpoczęły się cykliczne spotkania w ramach integracji najmłodszych wychowanków z grup wychowawczych z dziećmi z Przedszkola nr3. Pani Monika wraz z dziećmi bardzo miło nas przywitały i zaprosiły do zabawy.  Już nie możemy doczekać się następnych spotkań.

W poniedziałek Martyna,Magda,Ania odwiedziły koszaliński Pałac Młodzieży. Uczestniczyły w zajęciach w pracowni u pani Danusi, która pokazała jakie piękne rzeczy można samemu zrobić filcując. Dziewczynki chętnie spróbowały takiej formy pracy plastycznej.

…….i do pracy

W dniu 24.09.2022r. Uczestniczyliśmy w 43 Zlocie Oddziału Koszalińskiego PTTK z okazji Światowego Dnia Turystyki. Rajd na trasie Manowo- Niedalino dał nam 11punktów na Odznakę Turystyki Pieszej. Na mecie gry, konkursy i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zdobyliśmy kolejny dyplom za uczestnictwo w rajdzie.