Klasa IVa

Uczniowie klasy IV a reprezentowali dziś naszą placówkę i odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Leśny Zakątek”. Dostarczyli różnego rodzaju karmy, koce, kołdry, poduszki, legowiska, domki i zabawki dla psów i kotów. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom i wszystkim darczyńcom związanym z naszym Ośrodkiem za ogromną hojność, wielkie serca i okazane wsparcie dla pokrzywdzonych przez los zwierząt.

 

Dziewczęta z II grupy wychowawczej kolejny raz uczestniczyły w zajęciach w zaprzajaźnionej Koszalińskiej Bibliotece Publicznej – Filia Nr 11. Na podstawie interaktywnej książki H. Tulleta pt. „Kolory” odkryły fascynujący świat barw. Mieszały je i eksperymentowały tworząc różnorodne odcienie, posługując się palcami. Zajęcia były ciekawe, rozwijające zmysł wzroku i dotyku, koncentrację i spostrzegawczość.

Tak śpiewamy na zajęciach rozwijających i kształtujących kreatywność . Uwielbiamy to! A dzięki sprzętowi z #laboratoruim przyszłosci możemy to robić profesjonalnie i głośno.