W piątek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z panią dietetyk. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie zasady prawidłowego odżywiania. W trakcie pogadanki pani Izabela podkreślała jak istotne dla zdrowia jest spożywanie dobrze zbilansowanych pięciu posiłków dziennie. Pani dietetyczka przekonywała, że bardzo ważną rolę w naszej diecie odgrywają warzywa i owoce, które powinny być składnikiem każdego posiłku. Młodzież dowiedziała się jak duże znaczenie ma picie wody oraz jakie szkody w naszym organizmie wyrządza nadmierne spożycie cukru. Dziękujemy pani Izabeli za ciekawą prelekcję.

Królowa dynia.

Dyniowe ciasteczka smakowały wybornie, a dynie wykonane ze sznurka prezentowały się wyśmienicie. To był fajny dzień.

Dzień Kredki.

Kredki to wspaniały przedmiot – dostępny dla każdego, pozwalający wyrazić swoje myśli i uczucia poprzez tworzenie kolorowych obrazków i nie tylko.
Dziewczęta z II grupy wychowawczej we współpracy z Koszalińską Biblioteką Publiczną – Filia Nr 11 wykonały zadania rozwijające spostrzegawczość: rozpoznawały kolory, dopasowywały kształty, poruszały się po labiryntach, odtwarzały szczegóły kredek w odpowiednie kratki, aż w końcu z kredek układały swoje imiona, segregowały kredki według kolorów i wielkości.