Tu grupa V wychowawcza

  • zrobiliśmy wieniec adwentowy
  • ubieramy choinkę
  • organizujemy wieczór kolęd (spotkanie opłatkowe) wspólnie z akcją „O uśmiech dziecka”
    Ho, ho, ho prezenty od gwiazdora też są.

Gratulacje dla Filipa, który odebrał wyróżnienie w konkursie na kartkę świąteczną Prezydenta Miasta Koszalina. Brawo !!!!

Święta…czas oczekiwania na narodziny maleńkiej Dzieciny…Piękny czas spotkań przy wigilijnym stole….Dzisiaj takie spotkanie odbyło się w naszym Ośrodku….Były kolędy, dzielenie się opłatkiem, życzenia i Jasełka przygotowane przez uczniów. Opowiedzieli nam historię narodzin Jezusa… najpiękniej jak tylko potrafili. Wesołych Świąt życzymy wszystkim..Wierząc, że będą piękne, spokojne i takie, jakie każdy sobie wymarzy.

Dzisiaj w naszej szkole odbył się III Konkurs Kolęd „Najpiękniejsza kolęda 2022”. Nasi uczniowie wykazali się znajomością najpiękniejszych polskich kolęd. Pierwsze trzy miejsca zajęły dziewczyny: Natalia, Julia i Magda, ale jury miało trudne zadanie do wykonania, gdyż wszyscy wykonawcy byli znakomici. Każdy zatem otrzymał dyplom i słodki upominek. Następny konkurs…za rok 😁

Marysia z klasy IIPD wzięła udział w konkursie plastycznym „Wszyscy święci to nasi przyjaciele”. Zobaczcie, jaką piękną pracę stworzyła. Gratulujemy Marysi pomysłowości i inwencji twórczej.

Świąteczne pierniczki

” serduszka, dzwoneczki, kształty przeróżne, nawet gwiazdeczki. Rumiane, pachnące, pięknie przystrojonezapewne na choince będą zawieszone.”