W naszej szkole kultywujemy tradycje patriotyczne. Pamiętamy o świętach państwowych i uroczyście je obchodzimy. Symbole narodowe są nam bliskie a serca nasze biją dla Polski.

„…..morza szum, ptaków śpiew, złota plaża….” i własnoręcznie przygotowana pizza. To był bardzo miły dzień.

W Szczecinie odbył się IV Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska oddziału zachodniopomorskiego. Udział wzięło 45 zawodników i zawodniczek z regionu zachodniopomorskiego. SOSW Koszalin reprezentowało 5 zawodników. Po dużych emocjach i zaciętych meczach, w swoich grupach wiekowych i sprawnościowych zawodnicy uzyskali następujące wyniki: Kacper C.-1, Norbert T.-1, Daniel M.-1, Jakub L.-1 oraz Kacper C.-2. Opiekunami były p.Ania W. oraz Agnieszka J.W.

Integracja przez sztukę.

W ramach Akademii Rodziców odbyły się warsztaty ceramiczne. Wzięli w nich udział nasi uczniowie, ich rodzice i rodzeństwo, a także nauczyciele ze swoimi dziećmi. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i poczuciem estetyki, wykonali z gliny różnorodne formy płaskie i przestrzenne. Powstały między innymi : serca, miseczki, wisiorki, samochody i stojak na biżuterię. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na wysuszenie prac i wypalenie ich w piecu ceramicznym.