Dzisiaj ponownie gościliśmy przedszkolaków z OREW. Integrowaliśmy się podczas zabaw zwiazanych ze świętami Wielkanocnymi. Wykonaliśmy stroiki, bawiliśmy się w Śmigusa Dyngusa. Poznawaliśmy polisensorycznie zwyczaje świąteczne, po czym przygotowaliśmy śniadanie i wspólnie je spożywaliśmy.
IV grupa przedszkolna

Od poniedziałku przygotowujemy się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki z IV grupy wykonywały prace plastyczne, tematyczne karty pracy oraz poznawały zwyczaje związane z nadchodzącymi świętami.

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IV „a” udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Leśny Zakątek” i przekazali zebrane w naszej szkolnej akcji dary. Mieli także możliwość bliższego zobaczenia jak mieszkają pieski i kotki. Dowiedzieli się również na czym polega praca wolontariusza.

Pierwszy dzień wiosny w IV grupie przedszkolnej.

Mimo niesprzyjającej pogodzie uczciliśmy pierwszy dzień wiosny bawiąc się w bardzo kolorowym miejscu. Zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni, chodziliśmy po torach sensorycznych, wspinaliśmy się pokonywaliśmy przeszkody. Bardzo dziękujemy za zaproszenie od mamy jednego z naszych przedszkolaków. To był wspaniały czas spędzony na zabawie, ruchu i wspólnej integracji naszej grupy 🙂

Kiermasz wielkanocny już za nami. Podziękowania dla wszystkich uczestników i Rady Rodziców. Do zobaczenia na kolejnym świątecznym kiermaszu.