Uczniowie klasy I PB oraz II PA/III PB wybrali się do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego na spektakl „Kot w butach”. 🎭🐾To wyjątkowe wyjście pozwoliło młodzieży przenieść się w świat teatru, poznać sceniczną interpretację znanej opowieści oraz spędzić czas w miłej atmosferze. Dziękujemy za dawkę emocji, humoru i artystycznych wrażeń!
















































