Dzieci z II grupy przedszkolnej obchodziły urodziny Bartusia.Jubilat zdmuchnął świeczkę i przyjął od wszystkich serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego.Byl pyszny tort i duzo wesołej zabawy.
Dzieci z II grupy przedszkolnej obchodziły urodziny Bartusia.Jubilat zdmuchnął świeczkę i przyjął od wszystkich serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego.Byl pyszny tort i duzo wesołej zabawy.