Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

W dniach 9-12.o6.2018 w Katowicach odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Udział wzięło 1000 zawodników z 18 regionów, w 11 dyscyplinach sportowych (LA, piłka nożna, badminton, bowling, bocce, golf, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, trójbój siłowy i kolarstwo).
Ceremonia otwarcia odbyła się w katowickim Spodku.  Na stadionie śląskim startowały Beata W.- zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą,a w biegu na 200 m zajęła 4 miejsce; Karolina S. – 5 na 200m i na 800m oraz złota medalistka w biegu sztafetowym 4*400m. Na hali AWF swoje umiejętności w tenisie stołowym prezentowała Teresa M., która w swojej grupie sprawnościowej nie miała sobie równych i zajęła 1 miejsce. Nadmienić trzeba iż Teresa została wylosowana jako 2 rezerwowa na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych do Abu Dabi.  Opiekunem dziewczyn z Koszalina była pani Agnieszka J.W.               Gratulujemy !!!