Drodzy uczniowie.
Wykonaliście wiele pięknych prac na konkurs symbole narodowe. Cieszymy się, że
Wasze prace są wykonane różnymi technikami. Wszystkie prace zostały nagrodzone.
Nagrody będą do odebrania u wychowawców klas po 20.05.2021r.
Drodzy uczniowie.
Wykonaliście wiele pięknych prac na konkurs symbole narodowe. Cieszymy się, że
Wasze prace są wykonane różnymi technikami. Wszystkie prace zostały nagrodzone.
Nagrody będą do odebrania u wychowawców klas po 20.05.2021r.