Uroczystość urodzinowa w grupie lll naszego kolegi Maćka

W dniu wczorajszym odbyła się uroczystość urodzinowa Maćka.Grupa lll wychowawcza świętowała 19 urodziny swojego kolegi. Było smacznie i bardzo przyjemnie. Dziękujemy pani Ewie za zaproszenie,było nam bardzo miło uczcić razem z Maćkiem ten wyjątkowy dzień.