Święto ulicy Zwycięstwa

Dzień Rodziny

W dniu 27 maja 2015 roku w świetlicy R-W zorganizowano spotkanie z rodzicami w związku z Ich Świętem, jakim jest Dzień Mamy i Taty. Przed uczestnikami spotkania – Panią Dyrektor, nauczycielami, rodzicami- zostało postawione zadanie, które wykonali znakomicie. Każdy z Gości otrzymał ramkę drewnianą z wypalonymi konturami oraz imieniem, bądź nazwą grupy z przyklejonym zdjęciem, a dekoracja tej ramki to inspiracje twórcze oparte na własnych możliwościach każdego uczestnika warsztatów.
Po zajęciach przyszedł czas na słodki poczęstunek, wspólne rozmowy i słuchanie piosenek o rodzicach. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze, pełnej rozmów i zaangażowania każdego z osobna.
Rodzice mieli możliwość spotkania, aktywności, wyjścia z domu, bądź z pracy, spędzenia czasu inaczej niż co dzień, pokazali, że daje im to dużo radości.

Igrzyska na Rokosowie

W dniu 22 maja 2015 roku, na obiektach Zespołu Szkół Nr 11 w Koszalinie odbyły się IV Igrzyska Gimnazjalne i III Para Igrzyska Gimnazjalne Koszalin -Rio de Janeiro 2015. Podczas otwarcia zawodów odczytano apel olimpijski, wniesiono flagę oraz zapalono znicz.Igrzyska toczyły się w atmosferze fair play. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę. Igrzyska wpisały się w program „Zdrowo jesz lepiej żyjesz”.
Nasze Gimnazjum reprezentowali: Wiktoria – 100m- 3 miejsce i 300m- 2 miejsce; Anna- 100-3 i 300-3; Zuzanna -100m-1;Patrycja -100m-2; Łukasz-100m-3 i 300m-2;Tomasz – 100m-3; Jasiek- 100m-3 i 300m-3.
Jesteśmy dumni z naszych zawodników-prezentowali naprawdę wysoki poziom.

BRAWO ! ! !
Opiekunowie: A.Janko-Wehrhausen oraz R.Gudaniec

XII Międzynarodowy Bieg Wenedów

W dniu 24 maja 2014 r. na Rynku Staromiejskim w Koszalinie, odbył się XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów. W imprezie zaprezentowała się liczna drużyna naszej szkoły. Ulicami Rynku Staromiejskiego pokonali wspólnie dystans 200 m. Pierwsze miejsce wywalczył Patryk.Wszyscy podopieczni SOSW pokazali silną wolę do pokonywania słabości.Otrzymali od publiczności ogromne brawa za wytrwałość.Po zakończeniu rywalizacji w XIII Międzynarodowym Biegu Wenedów, w nagrodę udaliśmy się na lody a następnie na boisko Orlik , gdzie oddawaliśmy się rekreacyjnym zabawom z piłkami do koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej.Pogoda dopisała aktywności na świeżym powietrzu. Wszyscy w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.

Brawa dla wszystkich zawodników !!!

Cztery Rude Koty

W miesiącu maju przypadają uroczyste obchody Dni Koszalina. Jak co roku, i tym razem, nasi najmłodsi zaproszeni zostali do udziału w uroczystym koncercie, w którym udział biorą wszystkie miejskie przedszkola.Występy odbyły się w sobotę, 23 maja na deskach koszalińskiego amfiteatru. Tematem przewodnim koncertu były „Cztery pory roku z muzyką klasyczną”. Kciuki za nasz występ trzymali zarówno nasi rodzice, nasze panie dyrektor, i oczywiście pani Małgosia i pani Magda, które do występów nas przygotowywały.
Gratulujemy przepięknych występów !!!!

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

W dniu 25 maja nasi uczniowie  wzięli udział w corocznych obchodach Dnia Godności Osób z  Niepełnosprawnością Intelektualną. Uroczystość ta rozpoczęła się kolorowym przemarszem wszystkich uczestników ulicami miasta, którego celem była manifestacja przeciwko dyskryminacji osób niepełnosprawnych oraz ukazanie potrzeby poszanowania ich.
Następnie nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, warsztatach „Labiryntu sensorycznego” oraz w integracyjnym malowaniu kamieni.
Istotnym punktem imprezy była prezentacja wytworów rękodzieła artystycznego autorstwa naszych uczniów , które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników obchodów oraz koszalińskich przechodniów.